Odszedł Kolega

Aktualności | 2018-01-04 | Publikujący: Koło PZW Cieszyn

Z największą przykrością informujemy, że dzisiaj zmarł nasz Kolega, Wacław Santarius.

Znany wszystkim w kole, bo był z nami od 1978 roku. I cały czas aktywnie włączał się w jego życie w różny sposób.
Wieloletni członek zarządu koła, był Powiatowym Komendatem Społecznej Straży Rybackiej w Cieszynie.
Reprezentował koło we władzach Okręgu Bielsko-Biała. W latach 2005-2009 był członkiem Zarządu Okręgu pełniąc jednocześnie funkcję Koordynatora SSR.

Wacek to jednak przede wszystkim Wędkarz, Muszkarz i Sportowiec. Aktywny uczestnik i propagator sportu wędkarskiego.

Wacek, to również wieloletni Admin tej strony. Ale też miłośnik historii oraz tradycji wędkarstwa i sportu wędkarskiego na Ziemi Cieszyńskiej. Swoją wiedzą dzielił się z nami właśnie tutaj, na tej stronie.

Za tę aktywność zasłużenie odznaczony Złotą Odznaką PZW.

Takim właśnie Wacku, pracowitym, uśmiechcniętym, życzliwym i lubianym Kolegą Cię zapamiętamy.

W imieniu Zarządu Koła Cieszyn oraz wszystkich jego członków składamy Rodzinie i Jego Najbliższym wyrazy współczucia.

Pogrzeb Kolegi Santariusa odbędzie się dnia 8.01.18 o godz. 13.oo w kościele Ewangelickim w Cieszynie.