Szkolenie wiosenne 2017 r.

Aktualności | 2017-03-12 | Publikujący: Koło PZW Cieszyn

W dniu 11 Marca, 2017 r. na terenie Ośrodka Koła PZW w Cieszynie przeprowadzono Szkolenie Wiosenne, dla członków i kandydatów naszego Koła.

Jak co roku, tematem szkolenia były obowiązujące przepisy dotyczące wędkowania, zarówno na wodach otwartych, jak i na terenie naszego Ośrodka.

Szczególną uwagę poświęcono wędkowaniu na granicznej rzece Olzie, zmianach w przepisach wprowadzonych przez Okręg PZW w Katowicach, który jest gospodarzem tej wody.

Obszernie przepisy te przedstawił i tłumaczył Kapitan sportowy Koła, kol. Marek PIETRZAK. (przypomnijmy, z przepisami tymi można zapoznać się na naszej głównej stronie).

Natomiast, z obowiązującymi w tym roku zasadami wędkowania na łowiskach Ośrodka Gułdowy, zebranych zapoznał Prezes Koła Cieszyn, kol. Leszek GAWLAS.

Po zapoznaniu zebranych z powyższym, przedstawiciele Zarządu odpowiadali na pytania zadawane z sali,  przypomniano obecnym kolegom o warunkach uczestnictwa w zawodach wędkarskich, o obowiązku wnoszenia składek członkowskich na rok bieżący.

W Szkoleniu uczestniczyło ponad 30% członków naszego Koła.

Przypominamy, pierwsze tegoroczne zawody - o tytuł Mistrza Koła, w kategorii muchowej zostaną przeprowadzone na rzece  Wiśle, dnia o2 Kwietnia. Miejsce i termin zbiórki uczestników - w TERMINARZU ZAWODÓW