Działalność Klubu 2001 - 2009

NASI CZŁONKOWIE

Zanane jest powszechnie w kręgach wędkarskich naszego Regionu zaangażowanie działaczy Klubu "Olza" w inicjowanie i organizowanie wędkarskich zawodów sportowych, między innymi uznanych już szeroko międzynarodowych zawodów "o Puchar Olzy". Organizatorzy i uczestnicy międzynarodowych zawodów o puchar Olzy, 2003r.zwycięzcy Pucharu Olzy, 2003r.Uczestnik jednych z pierwszych zawodów o Puchar Olzy - Prezes Zarządu Okręgu - Zygfryd PATEKBurmistrz Miasta Cieszyna, dr.B.FICEK wręcza uczestnikom puchary i dyplomy

Klub WKS "Olza" Cieszyn  współorganizował również między innymi ubiegłoroczne spinningowe zawody zaliczane do Grand Prix Okręgu Bielsko-Biala rozgrywane po raz pierwszy na rzece Olzie. (wobec licznych pochlebnych opinii, zawody te najprawdopodobniej wejdą na stałe do cyklu zawodów spinningowych zaliczanych do Grand Prix Okręgu) Przypomnijmy, że cieszyńscy zawodnicy odegrali w tych zawodach czołową rolę wygrywając w kategorii drużynowej, natomiast indywidualnie zajęli II, III i IV m..

O Kadrę otarł się  kol. Andrzej PASZEK,Andrzej i jego trofeum zabrakło mu przysłowiowego łutu szczęścia.

Również muszkarze WKS "OLZA"Cieszyn, czy to jako drużyna, czy też indywidualnie, od lat nie stanowią tylko tła dla czołówki Okręgowej, udowadniają na niejednych zawodach Grand Prix Okręgu, Mistrzostwa Okręgu, Zembrzyce, 2009 - drużyny Klubu Olza i sędziowieBeskidzkiej Ligi Muchowej, że łowić potrafią, i liczyć się z nimi muszą muszkarze o najwyższych "szlifach". Kol. Marek PIETRZAK marek_becva_2009r.jpgw klasyfikacji Grand Prix Okręgu zajął znakomite w tym doborowym towarzystwie, ósme miejsce i również został powołany do  Kadry Okręgu - w dyscyplinie muchowej.